Porsche

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumczęścioponylinkitapetyopiniekredytdekoder VIN

Wiadomości motoryzacyjne

Porsche Parade 2016
Ponad 100 samochodów wyruszyło w trasę z Warszawy do Mikołajek a wśród nich właściciele tradycyjnych, klasycznych 911-tek jak i posiadacz najbardziej zwracającej uwagę limitowanej maszyny - Porsche 918. Samochód wyprodukowany tylko w 918 egzemplarzach, wyposażony w silnik V8 4,6 a także dwa silniki elektryczne. W sumie 887 koni mechanicznych. więcej »
Polskie premiery na polskich Targach Motor Show 2014!
Wśród 200 tegorocznych wystawców Targów Motor Show pojawią się tacy, którzy po raz pierwszy w Polsce zaprezentują swoje modele szerokiej publiczności. Swoją wizytę na targach można rozpocząć od tych najbardziej ekskluzywnych, a więc Maserati, Porsche oraz Rolls-Royce. więcej »
Porsche 911 Targa oficjalnie
Podczas targów motoryzacyjnych NAIAS w Detroit Porsche zaprezentowało najnowszą generację modelu 911 Targa. Jest to pierwszy samochód, który łączy klasyczny koncept Targa z najnowszą technologią składanego dachu. więcej »
Porsche Cayenne w wersji Platinum Edition
Porsche wzbogaca ofertę 6-cylindrowych modeli Cayenne o specjalną serię Platinum Edition. więcej »
Porsche 911 Turbo Cabriolet i 911 Turbo S Cabriolet oficjalnie
Najnowsze modele 911 Turbo Cabriolet i 911 Turbo S Cabriolet zadebiutują dopiero podczas targów Los Angeles Auto Show, które zaplanowano na 20 listopada tego roku, jednak producent już teraz zaprezentował oficjalne zdjęcia tych aut. więcej »
Pierwsze w Polsce Porsche Parade zakończone
100 samochodów marki Porsche przemierzających ulice Warszawy, ponad 34 000 pokonanych kilometrów, tysiące litrów paliwa. Niezapomniane emocje dziesiątek uczestników i setek obserwatorów. Tak w skrócie wyglądało pierwsze w Polsce Porsche Parade. więcej »
Porsche 911 dla "lubisiów"
Oficjalny profil Porsche w serwisie Facebook zgromadził już ponad 5 milionów fanów. Z tej okazji firma poprosiła internautów o pomoc w stworzeniu wyjątkowego modelu upamiętniającego to wydarzenie. więcej »
Porsche 911 50th anniversary edition: klasyk z przyszłości
Porsche 911 ma już 50 lat. Z tej okazji producent zaprezentował specjalną odmianę 50th anniversary edition więcej »
Mistrzowie Polski w reklamowym oklejaniu samochodów
Znamy Mistrzów Polski w Aplikacjach Samochodowych. Sprawdźcie jakim firmom najlepiej powierzyć swoje samochody. więcej »

 Więcej aktualności auto-moto »
Copyright © www.Auto.pl 2003 - 2023 Created by idealneT and OM System