Porsche

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PORSCHE Forum Strona Główna -> ( Porsche ) Polecane warsztaty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karol71

Debiutant



Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 14

Posiadane auto: porsche 997
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 03 Lis 2008, 23:59
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


czub... Rolling Eyes
Powrót do góry
karol71

Debiutant



Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 14

Posiadane auto: porsche 997
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 04 Lis 2008, 00:01
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


czub... Laughing
Powrót do góry
katarzynaporsche

Czytelnik



Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): Jabłonna

Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 17 Lis 2008, 22:11
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


No witam pracowników firmy PORSZAF,niektórych byłych,niektórych jeszcze obecnych prawda Marcinku!?Ciekawą lekturę mam na dzisiejszy wieczór!Nie wiem czy mam się śmiać czy mam tak jak wy pisać,ale pisać prawdę!!!.Grzesiu-laki otrzymasz to co chcesz ,czeka na ciebie od kwietnia tylko nie masz czasu po to przyjechac mimo że mieszkasz tylko 1,5 km od naszego serwisu,a Marcinek jak poszedł na urlop w sierpniu tak do dziś do nas nie wpadł Embarassed więc nie pisz, Marcinie że wypowiedziałeś nam pracę i nie potwierdzaj swojego podstawowego wykształcenia i też podstawowego zachowania.Osobiście dałam ci szansze kiedy stałeś pod bramą w Chotomowie i prosiłeś o pracę,a dziś nie stać cię na dziekuje za naukę,którą zdobyłeś w naszej firmie...skoro uzywacie internetu jako komunikatora i nie doceniliście naszej dyskrecji i kultury osobistej to zapewniam was,że nie długo wszyscy uzytkownicy tego forum poznaja wszystkie arkana naszej współpracy......Katarzyna Szafrańska PORSZAF www.porsche-szafranski.pl. Laughing
Powrót do góry
karol71

Debiutant



Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 14

Posiadane auto: porsche 997
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 22 Lis 2008, 00:25
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


Prosze niegrozic chlopakom bo wiem jak moze pani poniesc konsenfencje. Sam bylem niedawno na przegladzie w tym zakladzie gdzie chlopaki od p. P. pracowali i jestem zadowolony, zycze im jak najlepiej w zdobywaniu klientow i ja im napewno w tym pomoge gdy naprawde warto bo widac, ze tam cos sie dzieje. robi sie tam z 6 sztuk w jednym uszcelnianie silnika jakies powypadkowe 3 sztuki staly. No i podobno od pana Szafranskiego 3 sztuki maja przyjechac tylko czemu na lawecie??? nic dziwnego pewnie zadlugo staly i klienci sie troche wsciekli albo pan Piotr niedal sobie rady Sad pozdrawiam wszystkich klubowiczow
Powrót do góry
marcin993

Czytelnik



Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 2


Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 22 Lis 2008, 12:45
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


witam czytelnikow i pania kasie moze tak troszke prawdy? potym jak nas opisujecie ''BYLYCH PRACOWNIKOW'' niemialem zamiaru sie tu rozpisywac ale widze ze zawziecie prubujecie zniechecic osoby by u nas nienaprawiali samochodow to prawda ze po urlopie sie juz niepokazalem ustalilismu z pania ze mam sie zastanowic czy chce z wami dalej wspulpracowaci po urlopie dac odpowiec wiec dalem czulem ze bedzie taka sytuacja bo w jednym momencie odeszlo dwoch pracownikow ciekawe dla czego nie moglem was nuigdzie zastac tel.nikt nie odbiera zaczeliscie mnie unikac wiec niemoglem wam zlozyc wymowienia ale dalem sobie juz spokuj wrescie normalnie zyje zaczelem zarabiac normalne pieniadze i REGULARNIE na czas mam wszystkie czesci i materialy kture sa potrzebne do naprawy samochodow dzieki czemu ta praca jest dobrze wykonana i w krotkim terminie dzieki czemu klijeci i my jestesmy zadowoleni moze dajny sobie spokuj i zajmijmy sie praco bo cos ostatno wam nie idzie a co do proszenia sie o prace? jeszcze nigdy jak pracuje w zawodzie a bedzie juz bez przerwy jakies 12 lat nigdy nie prosilem sie o prace tylko zlozylem wam oferte poniewaz wczesniej juz mialem sporo doczynienia z nowymi modelami a wy wtedy robiliscie tylko starsze porszaczki i to wy skontaktowaliscie sie ze mna bym przyszedl bo kolejny pracownik od was odszedl szkoda ze tak mnie traktujecie a jeszcze niedawno sami powiedzieliscie ze jak chce odejsc na swoje to rozstaniemy sie w zgodzie widze ze to jest ta zgoda zycze powodzenia i zapraszam chetnych do nasielska Very Happy 793595395 to moj numer i odbieram go za kazdym razem Wink
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sob 22 Lis 2008, 12:45
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
gorny1

Debiutant



Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 12

Posiadane auto: porsche 993
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 23 Lis 2008, 14:33
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


do marcin 993
jesteś oszustem bo wszystkich tu na forum robisz w jajo.. Sad Chłopie pisałeś wcześniej ze wypowiedziłeś umowę o prace jak się ją wypowiada,a teraz pieprzysz ,,,,ze firma,która działa 12 lat na rynku i goscia zna cała polska zapadł sie pod ziemię.Zenada nie chce dalej czytać tych tworów wyobrażni.Ja nie mam problemów z kontaktem z serwisem,jaśli pan szafranski nie odbiera to pewnie naprawia te nasze auta,a ty prostaku naprawiaj sobie te daewoo w nasielsku i nie osmieszaj się przed ludzmi....... Embarassed bo my juz wiemy kim jesteś.......

paweł
_________________
TYLKO PORSCHE,ZONA A POTEM DŁUGO NIC
Powrót do góry
admowski

Czytelnik



Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 4


Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 23 Lis 2008, 16:15
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


przyłączam się do gorny1 Wink
marcin 993 to... nie wijmy bułke przez bibułke-jest .. nie fair!!!!!!! Laughing Laughing Laughing i jego szwagier grzegorz jak pisze,przemek,jestescie śmieszni dlaczego?pytanie dla inteligentych,tacy na pewno nie odwiedzą stacji olbrysia w nasielsku. w której pracuje nijaki marcin.Równie dobrze napiszę że jest gejem i bzyka nowego pracodawcę. Wink Czy mozna temu wierzyć?Pewnie nie,więc nie bierzcie tego pod uwagę.A tak wogóle to prawdziwych posiadaczy,a nie anonimowich zapraszam na autoryzowane forum porsche club..a może po prostu niech ktoś da jakąś alternatywę poza porsche-szafranski,ale obawiam sie,że pan piotr jest najlepszy w polsce jak ktoś tam pisał i w zakresie prac które proponuje.Miejcie ludzie odwagę napisać personalnie z numerem telefonu itp Exclamation chętnie zadzwonie i podyskutujemy.arek
Powrót do góry
karol71

Debiutant



Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 14

Posiadane auto: porsche 997
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 24 Lis 2008, 23:33
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


ja to widze, ze niejaki pan adamowski i jakis tam gorny1 to jedna osoba piszaca glupoty, zalogowana pod paroma falszywymi adresami
Powrót do góry
grzegorz-laki

Czytelnik



Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa

Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 25 Lis 2008, 22:17
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


zapraszam na

Forum internetowe Porsche Club Poland



pan maciej sankowski-klient pana p.sz. napisał dokładnie jak wygląda
"mistrzowska praca pana p."
Powrót do góry
katarzynaporsche

Czytelnik



Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): Jabłonna

Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 26 Lis 2008, 01:07
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


Panowie mają chyba jakąs fobię zapewniam was to jest uleczalne a kompleksy tez da sie leczyć. :)Pracujcie nad sobą, a nie nad roznoszeniem plot.Wystarczający obraz siebie przedstawiacie w internecie a na żywo jeszcze gorzej. Very Happy

Katarzyna Szafrańska
PORSZAF
Powrót do góry
karol71

Debiutant



Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 14

Posiadane auto: porsche 997
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 27 Lis 2008, 00:05
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


2 lata Laughing ja to niewiem jak tak dlugo moze trwac renowacja auta szkoda mi tego Sankowskiego i tego auta pewnie juz na czesci zostanie rozprzedany 928 Question taki klient i olany Crying or Very sad blacharz artysta Laughing pzdr...
Powrót do góry
grzegorz-laki

Czytelnik



Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa

Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 27 Lis 2008, 10:59
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


myslę, że panienka od nieruchomosci już za dużo nakłamała, a ona jak i jej mąż dobrze wiedzą ile wiemy na temat wieluuuuuuu samochodów które nadal stoją w ich warsztacie.


no to zaczynamy.....c.d.n.
Powrót do góry
mateuszkowalski35

Czytelnik



Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa

Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 02 Gru 2008, 12:25
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


wstyd panowie ,walicie teksty poniżej pasa Shockeda może tak trochę o porsche bo reszta tu ,staje się juz nudna... Twisted Evil

pzdr
Powrót do góry
katarzynaporsche

Czytelnik



Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): Jabłonna

Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 09 Gru 2008, 16:18
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


Laughing
Powrót do góry
karol71

Debiutant



Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 14

Posiadane auto: porsche 997
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 09 Gru 2008, 23:50
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


znowu jakis tam mateusz sie zalogowal pod falszywym loginem tak jak tamtych dwoje panow. ciekawe kto jest taki zdolny Question , ale to jest jedna ta sama osoba Laughing
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PORSCHE Forum Strona Główna -> ( Porsche ) Polecane warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Porsche ) Polecane warsztaty


PorscheCayenne GTS

199 997

2016r.

125 000 km

pomorskie

PorscheCayenne

114 390

2014r.

115 271 km

pomorskie

PorscheCayman

149 777

2006r.

192 000 km

pomorskie

PorscheCayenne

67 990

2010r.

256 000 km

wielkopolskie

PorscheMacan

139 900

2016r.

76 626 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System