Porsche

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PORSCHE Forum Strona Główna -> ( Porsche ) Polecane warsztaty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olek2708

Czytelnik



Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 4


Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 22 Paź 2008, 17:13
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


Witam serdecznie!!!
Czytam to wszystko i nie wierze, jak mozna tak dalej kłamac... panie macieju...piotrze...nawet nie ma pan odwagi pisac pod wlasnym loginem tylko podaje sie pan za kogos innego. To wszystko jest żałosne, uważam że Grzegorz czy Marcin maja prawo reklamowac warsztat skoro uważaja ze jest dobry, a pan jako "mistrz" o ile jest pan mistrzem nie powinien sie obawiac konkurencjii, ani tej, gdzie pracuja prawdziwi fachowcy i nie oszukujmy sie dobrze pan o tym wie, ani zadnej innej. Po co to pisemna walka, a to z komornikem Marcina było wielkim nietaktem z pana strony panie poloniscie, architekcie... Very Happy
Zycze powodzenia kazdej ze stron i jeszcze jedno...miejcie odwage porozmawiac w cztery oczy...
Pozdrawiam.
Powrót do góry
gorny1

Debiutant



Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 12

Posiadane auto: porsche 993
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 22 Paź 2008, 18:37
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


widzę,że to ja rozpętałem jakąś niepotrzebną dyskusję,ale moim celem było tylko zapytać,ponieważ trafiłem na www i byłem ciekaw o co chodzi...
moje zdanie po przeczytaniu tych żałosnych tekstów jest takie ,nie znam tego już sławnego marcina osobiście i tego lakiego,który z jednej strony reklamuje coś,gdzie nie korzysta bo nie ma porsche,a z drugiej obraża ludzi,ja bym na miejscu pracodawcy pozwałbym go do sądu o zniesławienie.Jest dla mnie zwykłym prostakiem,który pokręcil sie w porsche i myśli,że będzie panem K. z Poznania.sorry ale wkurzaja mnie takie dupki,które robią zamęt w poważnej branży a nie potrafią nawet pisać po polsku Laughing a cóz naprawiać niemieckie samochody....a olek to kto, nie zna żadnej z tych osób i chyba chce też zrobiś jakiś smród... Embarassed
_________________
TYLKO PORSCHE,ZONA A POTEM DŁUGO NIC
Powrót do góry
igor.cabrio

Czytelnik



Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 1

Posiadane auto: CABRIO 993
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 23 Paź 2008, 11:01
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


czy ktoś zna numer telefonu do serwisu p.piotra,gość chyba nie jest świadomy tego co tu piszecie,dziwię się że p piotr miał takich pracowników, podobają mi sie niektóre kawałki w jego tekście-śmieszny mały czlowiek Embarassed Chyba ma niską samoocenę bo musi podpierać się czyimś nazwiskiem.

nara
Powrót do góry
maciej.serafin

Czytelnik



Dołączył: 18 Paź 2008
Posty: 7

Posiadane auto: Porsche 964
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 23 Paź 2008, 11:33
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


Ja zakończyłem dyskusję już z panami,ale dość nie uważnie czytacie odpowiedzi.Co do komentarza olka, wszystko jedno kim on jest radzę nie tuszować spraw o których i tak już wszyscy wiedzą i odwracać uwagę.Szkoda waszego czasu.Zyczę powodzenia w zdobywaniu klientów,a sposób w jaki panowie to robią jest ogólnie wszystkim znany.
Pozdrawiam
Maciej Serafin
Powrót do góry
olek2708

Czytelnik



Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 4


Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 23 Paź 2008, 14:58
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


"maciej.serafin"Ja zakończyłem dyskusję już z panami...o widze adwokat sie znalazł Laughing
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Czw 23 Paź 2008, 14:58
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
olek2708

Czytelnik



Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 4


Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 23 Paź 2008, 15:14
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


Jeszcze tylko jedno do pana gornego, znam te osoby bardzo dobrze osobiscie... tak tylko dla informacjii.
Powrót do góry
przemek_grudziądz

Czytelnik



Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 2

Posiadane auto: golf III 1.4 94r. (granatowy)
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 23 Paź 2008, 22:07
Temat postu:

witam


no witam starą ekipe Twisted Evil , od razu uprzedzam [cenzura] pseudopolonistów iż ja terz z ortografią jestem na bakier ale będe się starał nie kaleczyc za bardzo, na wstępie pozdrawiam wszystkich obecnych w temacie czyli brata, kolege marcina, i"pozdrawiam" też piotra tylko że on się ukrywa, ale to nic wyjdzie szydło z worka, pozdrowionka dla całej ekipy pracującej obecnie w nasielsku a i benka pozdrówcie chociarz on widze że nie bierze udziału, a szkoda bo też by mógł conieco o jakże sławnym panu "P". napisac.
c.d.n.
Powrót do góry
przemek_grudziądz

Czytelnik



Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 2

Posiadane auto: golf III 1.4 94r. (granatowy)
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 23 Paź 2008, 22:10
Temat postu:

sorki


qrde zapomniałem, pozdrowionka olek2708
Powrót do góry
olek2708

Czytelnik



Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 4


Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 24 Paź 2008, 17:43
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


Pozdrowionka Przemas i caluski dla zonki:)) no i slyszalam do zobaczenia niebawem:))
Powrót do góry
daber.p

Czytelnik



Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków

Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 28 Paź 2008, 18:21
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


Witaj Igor!
Nie doczekałeś sie na numer do pana Piotra Szafrańskiego,ale ja dogrzebałem się w internecie do strony internetowej podaję www.porsche-szafranski.pl
A tak przy okazji ,to forum na którym znalezliśmy sie całkiem przypadkowo wydaje mi sie że nie jest jakimś autorytatywnym.Czyżby jakiś nowy klub wzajemnej adoracji...!? Laughing

pozdr.
Powrót do góry
gorny1

Debiutant



Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 12

Posiadane auto: porsche 993
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 30 Paź 2008, 18:14
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


...!jednak towarzystwo wzajemnej adoracji jak pisze daber,nie moge czytać tej kaleczonej polszczyzny,do której dołączył nijaki przemek i nie dziwie się że p.maciek wytknął, bo czasy ciemnoty i zacofania Polska ma za soba, ale widzę że mamy kilku dinozaurów.A gdzie zniknął gigantyczny znak porsche ze strony internetowej ,robił wrażenie i na tym się skończyło..był większy niz na stronie autoryzowanego serwisu warszawskiego panie laki?!.. Razz pozdrowienia dla olka gratuluję mu znajomości. Razz
_________________
TYLKO PORSCHE,ZONA A POTEM DŁUGO NIC
Powrót do góry
karol71

Debiutant



Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 14

Posiadane auto: porsche 997
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 31 Paź 2008, 01:41
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


Panie kolego od tych prostakow jesli pan nieznasz chlopakow na co ich stac to pan niekomentuj. Oni robia bledy a pan pewnie do 8-go roku zycia szczales w majtki, Very Happy Moj znajomy wlasnie niedawno odebral swoje cacko srebrne i jest bardzo zadowolony, niewspomne jak jest [cenzura] polakierowane, pewnie u szpeca Piotra stalo by ze 2-lata to co slyszalem po ile te sam. tam stoja a oni zrobili to w 3-miechy i bylo dosc mocno rozbite. Naprawde podziwiam zaklad gdzies tam w Nasielsku i sam tam niedlugo zajade na wymiane oleju i jakis tam przegladzik. pozdrawiam...
Powrót do góry
gorny1

Debiutant



Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 12

Posiadane auto: porsche 993
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 31 Paź 2008, 18:48
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


Karolku ty tez jesteś z "tych",ale piana u ciebie no no, ciekawe dlaczego? Pan Piotr nie lakierowal, tylko ten fachowiec co teraz ponoć jest w nasielsku Laughing Jeśli auta stały po 2 lata to znaczy że się nieżle opieprzał.i nie dziwię się ze już tam nie pracuje, niezłą opinię mu wydałeś. I jeszcze jedno jeśli coś napiszesz to przeczytaj chłopie od początku bo sie gubisz Embarassed no i pozdrów dinozaurów. :lol:Poza tym dajcie sobie chlopaki na wstrzymanie i szukajcie roboty,bo jak srebrna modelka ze strony www wyjechała to emocje chyba nieco opadną Sad
_________________
TYLKO PORSCHE,ZONA A POTEM DŁUGO NIC
Powrót do góry
karol71

Debiutant



Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 14

Posiadane auto: porsche 997
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 01 Lis 2008, 17:22
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


jestes zwyklym prostakiem czlowieku i niewarto z toba co pisac a jesli nierozpoznajesz ludzi od zwierzat to jedz do zoo... tam sie dogadasz
Powrót do góry
gorny1

Debiutant



Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 12

Posiadane auto: porsche 993
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 03 Lis 2008, 20:41
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


nie musze jechać do zoo karolu ,strata czasu, tu jest tyle zwierzat i niezła zabawa przy tym........ Laughing

pozdr.
_________________
TYLKO PORSCHE,ZONA A POTEM DŁUGO NIC
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PORSCHE Forum Strona Główna -> ( Porsche ) Polecane warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Porsche ) Polecane warsztaty


PorscheMacan

144 900

2016r.

76 626 km

kujawsko-pomorskie

PorscheCayenne

93 900

2012r.

215 000 km

kujawsko-pomorskie

PorscheCayman

149 777

2006r.

192 000 km

pomorskie

PorscheCayenne

36 990

2006r.

216 744 km

pomorskie

PorscheMacan

229 900

2021r.

13 528 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System