Porsche

ogłoszeniaceny używanychwiadomościforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum PORSCHE Forum Strona Główna -> ( Porsche ) Polecane warsztaty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grzegorz-laki

Czytelnik



Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa

Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 15 Paź 2008, 19:09
Temat postu:

warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


witam
jeśli macie problem z waszym autem, lub chcecie nabyć nowe, lub potrzebujecie profesjonalnej porady zajrzyjcie na stronę tego warsztatu http://www.porsche-serwis.pl/ naprawde polecam !!!!!!!!
Powrót do góry
gorny1

Debiutant



Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 12

Posiadane auto: porsche 993
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 17 Paź 2008, 21:45
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


Od 10 lat jestem wlaścicielem PORSCHE i nie słyszałem o serwisie w Nasielsku.Z tego co się dowiedziałem to jest warsztat dla miejscowych,przeglądy i inne.To chyba żart.Czy ktoś zna kogoś kto tam serwisował auto, bo ja nie.Jest warsztat który się liczy poza Połczyńską.A Pan Grzegorz reklamuje czy serwisuje bo to jest rożnica!!!! Very Happy
_________________
TYLKO PORSCHE,ZONA A POTEM DŁUGO NIC
Powrót do góry
maciej.serafin

Czytelnik



Dołączył: 18 Paź 2008
Posty: 7

Posiadane auto: Porsche 964
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 18 Paź 2008, 10:10
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


Widzę,że serwisy Porsche powstają jak grzyby po deszczu,ale wydaje mi się że liczy się doświadczenie i konkretne przygotowanie do wykonywanej pracy.Ja bałbym się powierzyć swoje auto warsztatowi który nie ma historii Exclamation .Pozdrawiam wszystkich posiadaczy PORSCHE
Maciej
Powrót do góry
grzegorz-laki

Czytelnik



Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa

Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 18 Paź 2008, 13:19
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


warsztat ten istnieje już od 1990 roku, 2 lata temu trafił do nich lakiernik który z samochodu robi naprawde cacka. pracował on w nieporęcie (jeśli macie porsche to wiecie u kogo pracował) potem przeniósł sie do nasielska. pracuja tez tam dwaj spece od mechaniki, składania, którzy porsche zajmuja sie od wielu lat. wielu ludziom z warszawy pan marcin-mechanik-rozebrał i poskładał porsche od części pierwszych. to prawda, że warsztaty porsche rosną jak grzyby po deszczu ale tak naprawdę żeby trafić na speca w tej dziedzinie do tej pory trzeba było jezdzić do krakowa a teraz mamy speców pare kilometrów od warszawy. nie chce tutaj zachwalać ale jeżeli macie porsche to kochacie je najbardziej na świecie więc popytajcie znajomych o marcina od porsche napewno go znaja. on pracował pare lat w chotomowie potem w nieporecie
Powrót do góry
grzegorz-laki

Czytelnik



Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa

Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 18 Paź 2008, 13:21
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


a jeżeli chodzi o mnie to kocham porsche od chwili kiedy odbyłem jazdę 928 ale jeszcze trochę zanim kupię sobie takie maleństwo
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sob 18 Paź 2008, 13:21
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
maciej.serafin

Czytelnik



Dołączył: 18 Paź 2008
Posty: 7

Posiadane auto: Porsche 964
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 18 Paź 2008, 17:56
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


Panie Grzegorzu publikuje pan nieprawdziwe informacje.Gdyby pan zrealizował marzenie o posiadaniu porsche jak pan pisze, to wiedziałby pan, że środowisko posiadaczy tych samochodów jest bardzo ścisłe i plotki szybko się rozchodzą.Ludzie o którym pan pisze nabywali doświadczenie u człowieka,którego nie trzeba chyba przedstawiać.Ja osobiście wolę oddać samochód w ręce mistrza a nie ucznia na którego pan się powołuje.. Co do lakiernika ciekawym jest fakt,że wiosną tego roku mój kolega zlecił lakierowanie auta w nieporęcie u pana Piotra,a Pan pisze że ten właśnie lakiernik od dwóch lat pracuje w stacji diagnostycznej w Nasielsku którą pan poleca:!: Wszystkie informacje może pan potwierdzić.Ja z kolei mogę polecić właśnie pana Piotra,czytałem o jego nietypowych przeróbkach i osiągnięciach w jazdach rajdowych.Ciekawy człowiek.Z tego co wiem warsztat obecnie działa w Jabłonnie koło Warszawy

pozdr
ms
Powrót do góry
grzegorz-laki

Czytelnik



Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa

Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 19 Paź 2008, 20:05
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


no to życze powodzenia z panem piotrem. jeśli lubi pan czekać na samochód dwa lata i mieć połowe częsci rozkradzionych to zapraszam do pana p.sz. a lakiernik który tak świetnie malował te porsche u piotra już tam dawno nie pracuje, i malują tam teraz patałachy od fso z nieporętu. a poza tym jeżeli chodzi o mistrza to zna pan takie powiedzenie,że uczeń przerósł mistrza. pan piotr owszem jest specem ale pan marcin... wszyscy wiedzą że to on załatwiał zazwyczaj wszystko za pana p. bo już żadna firma nie chciała mieć do czynienia z panem p.sz.

Ostatnio zmieniony przez grzegorz-laki dnia Pon 20 Paź 2008, 09:48, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
maciej.serafin

Czytelnik



Dołączył: 18 Paź 2008
Posty: 7

Posiadane auto: Porsche 964
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 20 Paź 2008, 08:07
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


większych bredni nie słyszałem i tak dużo błędów ortograficznych które świadczą o pana poziomie.Nie wiem jaki ma pan interes w tym aby obrażać i oceniać ludzi,w każdym razie na pana miejscu bym uważał,,bo to co pan pisze podpada pod niezłe pomówienie.Dobrze,że ten lakiernik zwiał bo teraz z tego co wiem wyłazi jego fachowość.Tak było zle tym specom że aż pracowali kilka lat, jest pan śmieszny.Twierdzenie,że ginęły częśći to znaczy że te spece pewnie pokradli i teraz można je znależć w samochodach które może oni obecnie naprawiają.O jednym specu to słyszałem że od września przepadł, zostawił niezły smród po sobie u w Nieporęcie.Uczeń nie przerósł mistrza tylko chyba nawiał.Słyszałem że go komornik goni, tu sobie akurat nie przypisze cudzych zasług, tu na nie zapracował osobiśie.Ciekawe jakie numery będzie wywijał w Nasielsku.A tak przy okazji chciałbym poznać tych"speców",a może niech pan marcin sam pisze o swojej wiedzy i doswiadczeniu którym sie pan podpiera,a zawdzięcza je panu piotrowi.Dobrą reklamę robi pan firmie pana szafrańskiego,chętnie też go poznam i podzielę się z panem moją oceną.pozdr.maciej
Powrót do góry
grzegorz-laki

Czytelnik



Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa

Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 20 Paź 2008, 09:46
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


to że z ort byłem słaby to nie znaczy, że nie mam wiedzy na inne tematy.
forum jest po to proszę pana żeby wyrażać swoje opinie. jeżeli jest pan zakochany w p.sz to gratuluje, ale nie może zabronić pan ludzią wyrażania swojej opini jeżeli jest inna z pańską.
dzięki temu, że możemy wyrażać swoje opinie, inni ludzie którzy są zadowoleni z pracy pana p. zostana przy nim a inni którzy mają go dość pójdą gdzieś indziej. nie uważam, że inne warsztaty nie są godne polecenia bo istnieje tylko pan p. to, że on zna się na porsche to nie znaczy, że inni już sie nie znają na tych samochodach.
pozdrawiam tych którzy nie czują się docenieni
Powrót do góry
ssss

Czytelnik



Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): bemowo

Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 20 Paź 2008, 16:19
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


"chętnie też go poznam i podzielę się z panem moją oceną.pozdr.maciej O jednym specu to słyszałem że od września przepadł, zostawił niezły smród po sobie u w Nieporęcie.Uczeń nie przerósł mistrza tylko chyba nawiał.Słyszałem że go komornik goni "
uważnie przeczytałem tą dyskusję i ktoś tu chyba coś ściemnia.
jeżeli pan nawet osobiście nie zna tego pana p. to skąd pan tak dobrze zna tych pracowników i co się z nimi dzieje...
pozdrawiam s.r.
Powrót do góry
admowski

Czytelnik



Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 4


Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 20 Paź 2008, 18:19
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


też obserwuje to co panowie piszą ,o komorniku się rozniosło już dawno i o nieeleganckim odejściu z serwisu porsche pracownika.Popularność i fachowość pana Szafrańskiego powoduje ciekawość .Wiem o tym,ponieważ 15 września odbierałem od właściciela mojego cayenna po lakierowaniu i w terminie ..wreszcie Smile.Byłem swiadkiem wizyty komornika i słyszałem fragment rozmowy..a dalej to ochrona danych osobowych.Współczuje właścicielowi.Ja na jego miejscu...!podziwiam,widać kultura osobista jego nie pozwala na wyciągnięcie konsekwencji Exclamation
arek
Powrót do góry
maciej.serafin

Czytelnik



Dołączył: 18 Paź 2008
Posty: 7

Posiadane auto: Porsche 964
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 20 Paź 2008, 21:05
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


Brawo panie Grzegorzu,prawie wszystkie błędy poprawione.Niestety do trzech razy sztuka.Słowo doczynienia pisze sie razem.Jestem z wykształcenia polonistą i jestem bardzo wrażliwy na poprawną polszczyznę i bezczelność,którą wyczuwam w pana grze internetowej.
Co do reszty pana nieuzasadnionych komentarzy pozwoli Pan,że pozostanę w milczeniu i życzę miłego wieczoru i zrealizowania marzenia o zakupie porsche 928 i wówczas możemy podyskutować na temat jakosci lakierowania,poziomu usług mechanicznych i wyboru odpowiedniego i kompetentnego warsztatu.
Z poważaniem
Maciej Serafin Very Happy
Powrót do góry
ssss

Czytelnik



Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): bemowo

Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 20 Paź 2008, 22:13
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


do pana macieja
ty chyba człowieku coś z głową masz nie tak bo twój zawód w twoim profilu to architekt a ty wszystki wypisujesz że nagle jesteś polonistą. teraz na pewno wciśniesz nam kit że masz dwa zawody, albo że architekt to z zamiłowania, lub coś na podobę co?
nieźle... więc i tamte pańskie wypowiedzi to stek bzdur....
a ja pojadę do nasielska i zobaczę ten warsztat bo ze zdięć zapowiada się obiecująco i widziałem już osobiście to srebrne 997 co tam robili
pozdrawiam
Powrót do góry
marcin993

Czytelnik



Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 2


Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 20 Paź 2008, 23:42
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


witam
zgory informuje pana poloniste ze tez robie bledy

mam naimie marcin to omie widze tu jest mowa co do odejscia od piotra mojego kolegi i mnie to nie sa powody o ktorych tu wypisujeci przykro ze nieznajac prawdy tak na ten temat sie rozpisujecie.odeszlismy od piotra w w sposub taki jak sie rezygnuje z pracy wypowiedzielismy mu prace a co on teraz po zlosci o nas opowiada to na to juz niemamy wplywu ,szkoda ze piszecie o naszych uslugach tak zle skoro nawet z nich nieskorzystaliscie.obecni naprawilismy juz na nowym miejscu pare autek i kilka kolejnych przyjechalo do nas z polecenia naszych klijntow to jest dla nas najwazniejsze a nie wasze opowiesci podslyszane z trzeciej reki.zycze panu piotrowi jak najlepiej i skoda ze tak o mnie opowiada gdzie niedawno mnie tak wychwalal ja nie bede taki i nie bede rozpisywal sie na tematy warsztatowe i o samochodach klijentow co tam bylo i za co tak naprawde placili. karzdy z nas ma rodzine i karzdy chce na nia pracowac a nie na kogos i jego opinie.porszaczkow w naszym kraju robi sie coraz wiecej to i konkurencji na rynku tez przybedzie a kiedys tzeba zaczac to dla was jest dobry znak ,bedziecie miec jakis wybor co do warsztatu i jego uslug u nas na dzien dzisiejszy oferujemy lakierowanie w nowoczesnej komorze lakierniczej,blacharstwo,wulkanizacje,kompleksowy serwis klimatyzacji,kompleksowa mechanike,diagnostyke komputerowo wszystkich modeli do 2008 roku,przeglady techniczne,holowanie to wszystko w jednym mniejscu wiec mamy szanse zaistnienia na rynku a zalerzy nam na tym i damy z siebie wszystko by klijent byl zadowolony z naszych uslog. serdecznie zapraszam tych co mnie znaja i tych ktorzy niedaja nam zadnych szans morze wtedy zmiena o nas zdanie Smile

sorki za bledy Sad

pozdrawiam marcin
Powrót do góry
maciej.serafin

Czytelnik



Dołączył: 18 Paź 2008
Posty: 7

Posiadane auto: Porsche 964
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 21 Paź 2008, 06:19
Temat postu:

Re: ( Porsche ) warsztat i nie tytko......godny polecenia-warszawa i okolice


taki reprezentujecie poziom,że nie wiecie że jest zawód wykonywany i zawód wyuczony.Panowie o tym nie wiedzą bo pewnie nie kończyli szkół,więc jest to dla nich wszystko jedno Laughing Jest pan nadwrazliwy na swoim punkcie,do statutu fachowca panu na pewno jeszcze daleko,
ja nie będę tym nowym klientem. Skoro pana wyuczył pan piotr to ja wolę ,aby on serwisowal mi samochod,do jabłonny bliżej.A co do odejścia pana z pracy,to słyszałem coś o tym...Juz wiemy,że plotki się rozchodzą,ludzie sami je roznoszą.Pan Szafrański wykazuje dużą tolerancje jak dla mnie.Smrod o którym była mowa zostawiłeś panie marcinie i będzie sie za toba ciągnąl a my to bedziemy obserwować.
Tak się nie robi jeszcze nikt nie wzbogacił się na takim podejściu do sprawy,Okazuje się,że jest pan niezłym numerem i takich będzie miał pan klientów,ale na nich musi pan sobi jeszcze sam zapracować.
powodzenia
maciek Very Happy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum PORSCHE Forum Strona Główna -> ( Porsche ) Polecane warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Porsche ) Polecane warsztaty


PorscheCayenne GTS

199 997

2016r.

125 000 km

pomorskie

PorscheCayenne

67 990

2010r.

256 000 km

wielkopolskie

PorscheCayman

149 777

2006r.

192 000 km

pomorskie

PorscheCayenne

93 900

2012r.

215 000 km

kujawsko-pomorskie

PorscheMacan

229 900

2021r.

13 528 km

kujawsko-pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System